+90 (555) 580 28 40
info@nicoletta.com.tr

TARİHİMİZ


Merhaba!

1996 yılında Laleli, İstanbul'da faaliyetlerimize kaliteli iç çamaşırı ve uyku ürünleri sunma misyonuyla başladık. Eşsiz tasarımımız ve yenilikçi ürünlerimizle, müşterilerimize Avrupa ve Asya pazarlarında en iyisini sunuyoruz. Üretim tesislerimizde kalite standartlarımıza uygun olarak üretilen ürünlerimiz, geniş dağıtım ağımız sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Nicoletta'da yenilikleri ve moda trendlerini yakından takip ediyoruz ve araştırma ve geliştirmemizle ürünlerimize değer katıyoruz. Ürünlerimizin her zaman müşterilerin beklentilerini karşıladığından emin olmak için müşterilerimizin geri bildirimlerine dikkatle bakıyoruz. Tüm bu süreçlerde, nitelikli insan kaynaklarımız ve yüksek üretim kapasitesine sahip kapasitelerimiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kalite ve zaman kriterlerine göre karşılayabiliriz.

Misyonumuz

Misyonumuz, tüketiciye üstün tasarım, kalite ve değer sunabilen bir hazır giyim şirketi kurmaktır. Bunu, iş ortaklarımıza ve tüketicilerimize mükemmel hizmetler ve gerçek değer sunmayı taahhüt ederek gerçekleştireceğiz. Çalışanlarımızın kariyerlerinde büyümelerine ve yaşam tarzlarını sürekli geliştirmelerine olanak tanıyan keyifli, adil ve farklı bir ortam yaratacağız.

Vizyonumuz

Temel vizyonumuz, toplumun sürdürülebilir kalkınmasına ve etkileşimde bulunduğumuz çevreye katkıda bulunmaktır. Bu vizyonu gerçekleştirmek için, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını etik değerlerimizden ödün vermeden mümkün olduğunca doğru ve rasyonel bir şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bu bakımdan en büyük garantimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve markamıza olan inançlarıdır.

Tüm ürünlerimizi keşfetmek için iş ortaklarımıza katılın.